پیگیری سفارش

شما با خرید از فروشگاه اینترنتی برق استار، پیامکی دریافت خواهید کرد که حاوی کد پیگیری سفارش شماست. با کلیک بر روی لینکی که در پیامک وجود دارد و واردکردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد پروفایل خود خواهید شد.

 اگر از گوشی تلفن همراه استفاده می کنید؛ در منوی کاربری، زیرمنوهای پیگیری سفارشات و سفارش های من را خواهید دید. از طریق هر دوی این گزینه ها می توان از نحوه ارسال کالا مطلع شد.

 اگر از طریق لپ تاپ یا PC وارد صفحه کاربری خود می شوید، در سمت چپ صفحه در زیر اسم خود؛ گزینه های پروفایل، سفارش های من و خروج از حساب کاربری را خواهید دید. اگر روی زیر منوی پروفایل کلیک کنید، گزینه پیگیری سفارشات را در سمت راست پنل خود مشاهده می نمایید. از طریق هر روی گزینه پیگیری سفارشات و سفارش های من می توانید از مراحل ارسال کالای خود مطلع شوید. در ادامه هر کدام از گزینه ها را بررسی خواهیم کرد.

روش اول: استفاده از گزینه پیگیری سفارشات
مرحله اول:

در صورت استفاده از زیرمنوی پیگیری سفارشات، کافی است کد پیگیری درج شده در پیامک را در قسمت خالی وارد نموده و دکمه نمایش را فشار دهید. در این صورت گزینه در حال آماده سفارش برای شما فعال است.

مرحله دوم:

به محض خروج کالا از انبار، شما پیامکی با مضمون ارسال کالا دریافت خواهید کرد. از طریق لینک داخل پیامک وارد پنل کاربری خود شوید. در زیر منوی پیگیری سفارشات، گزینه خروج از انبار و ارسال فعال است. اکنون برای آگاهی از مراحل ارسال کالای خود توسط پست کافی است کد رهگیری پستی خود را در سایت رهگیری پست وارد نمایید. برای این کار روی دکمه کپی در کنار کد رهگیری پستی درج شده و سپس روی دکمه رهگیری کلیک نمایید. در این صورت وارد سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست می شوید. اکنون با paste کردن (چسباندن) همان کد رهگیری در این قسمت، می توانید از مراحل ارسال کالای خود آگاه شوید.

مرحله سوم

با دریافت کالای خود پیامکی دریافت خواهید کرد که شامل لینک نظر خواهی است. می توانید با ورود به پنل، در قسمت پیگیری سفارشات، نظرات خود را در درباره مجموعه برق استار ثبت و ما را در امر خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر یاری نمایید.

روش دوم: استفاده از گزینه سفارش های من

در روش دوم یا همان استفاده از زیر منوی سفارش های من، کافی است روی دکمه جزئیات آخرین پرداخت موفق خود کلیک نمایید. در این صورت مجددا با تکرار مراحل توضیح شده در بالا می توانید از نحوه و زمانبندی ارسال کالای خود مطلع شوید.

کارشناسان برق استار از زمان ثبت سفارش کالا توسط مشتریان گرامی تا زمان تحویل کالا پاسخگوی پیگیری سفارشات در مجموعه برق استار هستند.

تلفن های تماس دفتر مرکزی : 33355334-031